Спряна е продажбата на билети за Варна заради дерайлирал край Сливен вагон на товарен влак


13/07/2014, 15:58

снимка: БулФото, архив

Спряна е продажбата на билети за Варна заради дерайлирал край Сливен вагон от композиция на товарен влак, съобщи за Радио "Фокус” – Сливен дежурният на ЖП гара Сливен.

Инцидентът е станал малко след 14.00 часа между гарите „Чумерна” и „Гавраилово”. Дерайлирал е само последният вагон от товарната композиция. Няма пострадали хора.

Заради инцидента на Сливенската железопътна гара е спряна продажбата на билети за всички влакове, които по разписание минават през участъка. От гарата в Сливен очакват връзка с диспечерите в Пловдив за подробни указания. Не е ясно за колко време ще бъде спряно движението на влаковете. Към момента е спряна продажбата на билети за влака за Варна за 17.20 ч.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Дете с електрическа тротинетка се блъсна в кола в Луковит, глобиха родителите му
Дата: 21/08, 12:55

МВР издирва 2 сестри на 16 и 14 години от Лехчево
Дата: 21/08, 12:54

Хванаха 20-годишен, откраднал 200 л дизелово гориво от камиони в района на Априлци
Дата: 21/08, 12:48

Френски и испански самолети гасиха 3 пъти пожари в България през 2024 година, един път руски преди 19 години
Дата: 21/08, 12:44

Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 21/08, 12:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия