снимка: БулФото, архив
Спряна е продажбата на билети за Варна заради дерайлирал край Сливен вагон от композиция на товарен влак, съобщи за Радио "Фокус” – Сливен дежурният на ЖП гара Сливен.
Инцидентът е станал малко след 14.00 часа между гарите „Чумерна” и „Гавраилово”. Дерайлирал е само последният вагон от товарната композиция. Няма пострадали хора.
Заради инцидента на Сливенската железопътна гара е спряна продажбата на билети за всички влакове, които по разписание минават през участъка. От гарата в Сливен очакват връзка с диспечерите в Пловдив за подробни указания. Не е ясно за колко време ще бъде спряно движението на влаковете. Към момента е спряна продажбата на билети за влака за Варна за 17.20 ч.
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 00:01
Драстично се покачи цената на маратонките, с които беше заснет папата
Дата: 13/05, 00:00
Германският министър: Трябва да поставим европейския бизнес на TikTok в европейски ръце
Дата: 12/05, 23:55
Бившият министър на правосъдието Андрей Янкулов: За разплитане на "Осемте джуджета" е нужно наказателно разследване
Дата: 12/05, 23:48
Григор Димитров: По-добре съм, времето за отказване не е дошло
Дата: 12/05, 23:421 Коментар