Пускат преди обед водата в кв. "Аспарухово" и "Галата", на сухо остава "Манастирски рид"


25/07/2014, 09:23

Без вода днес ще бъдат абонатите на ВиК в местността "Манастирски рид". Водоподаването там ще спре сутринта и се очаква да бъде възстановено до 14 часа.

От ВиК Варна информират, че аварията на магистралния водопровод, която остави снощи хиляди домакинства в "Аспарухово" и "Галата" без вода, ще бъде отстранена по-рано от предвидения час - 19 часа. Очаква се това да се случи още преди обед, съобщават от Дарик.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Дата: 27/06, 00:26

Франция спечели срещу Норвегия, Сенегал победи убедително Ирак в последните срещи от група I
Дата: 27/06, 00:13

Полицията в Разград санкционира нарушител след сигнал и проверява случай с непълнолетен шофьор
Дата: 27/06, 00:05

Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Дата: 26/06, 23:45

Софийската градска прокуратура разследва ОПГ за имотни измами във Варна
Дата: 26/06, 23:22

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия