Кола падна от мост в река Вит, издирват изчезнал мъж


01/08/2014, 14:13

Двама други младежи са извадени от мътните води

Полицията издирва 25-годишен мъж, пътувал в катастрофирал лек автомобил. Инцидентът станал вчера вечерта на мост над река Вит в село Ъглен, съобщава "Хоризонт".

От полицията в Ловеч съобщават, че очевидци са видели как лек автомобил е паднал в реката. Той е бил открит в коритото на реката.

Двама младежи, пътували в колата, са настанени в местната болница за лечение без опасност за живота. В неизвестност остава третият мъж, пътувал в автомобила. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Задържаха бившата полицайка Симона Радева, утре я конвоират в Сливенския затвор
Дата: 26/06, 19:341 Коментар

Тръмп: Иран атакува с дронове кораби, минаващи през Ормузкия проток. Това е глупаво нарушение на примирието
Дата: 26/06, 19:30

Баща на друго дете от "Славия", пътувал зад пометената на "Тракия" кола: Синът ми видя как вадят ранения треньор от премазания автомобил
Дата: 26/06, 19:18

НАП започва изненадващи проверки по Черноморието
Дата: 26/06, 19:061 Коментар

Утре спират за половин час движението по Дунав мост при Русе
Дата: 26/06, 18:581 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия