Алекс Раева: Със Слави стигнахме до годеж


03/08/2014, 08:08

Певицата Алекс Раева, която преди години бе гадже на Слави Трифонов, разкрива, че двамата са били сгодени, но в крайна сметка не се е стигнало до нищо по-сериозно в отношенията им, пише "24 часа".

"Още на втората година от интимните ни отношения прозрях, че няма да ни бъде. Разбрах, че ме баламосва и никога няма да направи сериозна крачка с мен. Все пак си личеше, че държи на мен и се старае, докато аз започнах да вземам от него каквото можех. Усещаше, че му се изплъзвам и в последен опит да ме задържи ми предложи годеж в една църква в чужбина. Не можах да откажа, всичко беше изпипано до последната подробност, но за мен беше празен ритуал и зад него не се криеше нищо. Реших да си тръгна не само от него, но и от шоуто, за да затворя всички пътища към този човек", обяснява Раева.

С днешна дата певицата има връзка с DJ Дончо. Двамата упорито работят за бебе, а самата Алекс казва, че не държи на подписа, но ако Дончо пожелае, ще се омъжи за него, пише "Уикенд".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 07/05, 07:50

Лидерът на "Прогресивна България" ще получи мандат за съставяне на правителство
Дата: 07/05, 07:48

620 хиляди визи за руснаци са издадени от държавите в ЕС за 2025 г.
Дата: 07/05, 07:40

Движението през граничните преходи и пунктове със съседните държави тази сутрин
Дата: 07/05, 07:30

Напрежение преди 9 май: Москва предупреждава за евентуални ответни удари по Киев
Дата: 07/05, 07:27

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия