Голям скандал избухна на стадион "Спартак" преди минути. Около 20 фенове нахлуха в треньорската стая, където беше Антон Фажев, и му поискаха обяснение за разпадането на тима.
"Четири години Ви чакаме да направите отбор. Повече няма да търпим. Откъде извадихте 9000 лева в петък да платите глобите? Силният човек в клуба ли Ви ги даде? Махайте се още утре. Защо не казахте, че нямате пари да издържате отбора, който се изгражда от лятото. Ние щяхме да съберем средства и да съхраним тима. Сега обаче Вие нямате повече място на този стадион", крещяха феновете.
Преди това ултрасите скъсаха транспарант в залата за пресконференции и взеха за спомени снимки, които бяха в рамки във фоайето до съблекалнята.
Съдийската колегия на ВСС образува дисциплинарно производство срещу съдия Диан Василев
Дата: 13/05, 07:13
Първо редовно заседание на кабинета "Радев": Правителството назначава нови областни управители
Дата: 13/05, 07:07
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 07:00
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 07:00
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 13/05, 07:00