Мика изнудвала Мария Илиева и Криско


13/08/2014, 14:40

Отказ на Мария Илиева да стане рекламно лице на модната колекция на Мика Стоичкова е истинската причина за избухването на футболната щерка по неин адрес преди десетина дни. Наследничката на Христо Стоичков нападна певицата във Facebook, като каза, че „не е чист човек” и буквално я обвини в организирания побой над бившия им възлюбен Иво Аръков, пише "Монитор".

Истината за словесните й атаки към Илиева обаче се дължи на друго. Още докато Мария и рапърът Криско реализирали дуета си „Видимо доволни”, Мика се опитала да извлече дивиденти от това, че кадър с баща й Христо Стоичков ще присъства в клипа. „Каза им, че няма проблем, а след като видеото вече беше готово, започна да иска от тях невъзможното”, разказа, близък до изпълнителите.

Футболната щерка изисквала певицата да стане лице на модната й марка за две години напред, а хип-хоп изпълнителят - да бъде гост на всяко ревю, което Мика организира за в бъдеще. Неприемливата оферта обаче отказала авторите на ”Видимо доволни” да ползват въпросния кадър на Стоичков и затова го изрязали от клипа. Мика побесняла и започнала да ги притеснява, искайки им 200 000 лв. за авторско право, макар че образът на Камата не е включен в клипа.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 02:20

Меси с гол и две асистенции при победа на Интер Маями
Дата: 10/05, 02:00

Линдзи Вон е номинирана в състава на САЩ за Световната купа
Дата: 10/05, 01:30

Днес у нас се отбелязва Професионален празник на химика
Дата: 10/05, 01:00

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 00:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия