Заснеха НЛО над Хюстън (снимки)


19/08/2014, 07:00

НЛО посетил ли е миналата седмица Тексас? Няколко души публикуваха в социалната мрежа Туитър снимки на обект, който лети насред облаците в небето над Хюстън по време на буря миналия понеделник, пише Блиц.

На някои от снимките се вижда светъл овален обект. На друга пък се забелязва подобен обект как се рее из облаците. На трети фотоси се вижда, че изпод „нещото“ свети светлина. 

„Смятам, че трикът при НЛО е да се открие какво друго може да е то. Лесно е да се каже, че това са извънземните“, казва вицепрезидент на Астрономията към Музеят на природните науки в Хюстън д-р Карълайн Съмнърс пред KPRC.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



523 млн. лева стоят във Фонда за пътна безопасност, а жертвите на катастрофи растат
Дата: 22/06, 09:25

Търговски кораб, плаващ към Украйна, е бил поразен в Черно море при руска атака с дронове
Дата: 22/06, 09:141 Коментар

Десетки курсисти чакат дата за изпитите си от месеци заради липса на изпитващи в "Автомобилна администрация"
Дата: 22/06, 09:05

Без вода днес във Варна и региона
Дата: 22/06, 08:57

Кърк Хамет от Металика падна от сцената по време на концерт в Дъблин
Дата: 22/06, 08:53

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия