Заснеха НЛО над Хюстън (снимки)


19/08/2014, 07:00

НЛО посетил ли е миналата седмица Тексас? Няколко души публикуваха в социалната мрежа Туитър снимки на обект, който лети насред облаците в небето над Хюстън по време на буря миналия понеделник, пише Блиц.

На някои от снимките се вижда светъл овален обект. На друга пък се забелязва подобен обект как се рее из облаците. На трети фотоси се вижда, че изпод „нещото“ свети светлина. 

„Смятам, че трикът при НЛО е да се открие какво друго може да е то. Лесно е да се каже, че това са извънземните“, казва вицепрезидент на Астрономията към Музеят на природните науки в Хюстън д-р Карълайн Съмнърс пред KPRC.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Белгия спира влакове заради рекордни горещини
Дата: 22/06, 12:45

Над 7 пъти ръст на чуждите инвестиции за първите месеци в еврозоната
Дата: 22/06, 12:43

Цончо Ганев: Новият дълг от 8 млрд. лв. е за „правилните фирми“, а не за хората
Дата: 22/06, 12:41

Почина Феим Чаушев
Дата: 22/06, 12:33

Ако сте здравноосигурен, имате право на безплатна медицинска помощ от общопрактикуващ лекар на морето
Дата: 22/06, 12:31

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия