Жегата уби трима в Япония, хиляди са в болница


19/08/2014, 10:07

Трима души са починали в Япония през последната седмица заради високите температури, а над 2000 са приети в болница с топлинен удар. Данните са за периода 11-17 август. В този период дневната температура в страната е била около 30-32 градуса, като на места е достигала и 35 градуса.

Най-много пострадали има в префектурата Осака и в района на Токио. Повечето от хоспитализираните са хора в напреднала възраст. 

В момента заради циклона „Халон" температурата в Япония е значително понижена.
Standartnews.com

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мъж подпали два обекта в Аспарухово във Варна и нахлу в апартамент
Дата: 23/06, 12:47

Йордан Цонев напуска политиката
Дата: 23/06, 12:46

Ново голямо назначение в кабинета на Радев
Дата: 23/06, 12:44

Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Дата: 23/06, 12:37

Григор Димитров стартира участието си на турнира в Майорка срещу австралиец
Дата: 23/06, 12:33

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия