"Определено ми е много трудно, много. Преосмислям станалото и смятам, че е много рано да отмине болката от загубата на първото ни дете. Искам си моето време да преодолея случилото се, макар че то винаги ще остане част от нашия живот. Завинаги." Това споделя Златка Димитрова по повод загубата на бебето й в интервю за в. "Галерия".
Tя загуби бебето си в осмия месец от бременността си, а лошата вест оповести на страницата си във Фейсбук. Хиляди я подкрепиха, други пък я оплюха, че си прави реклама с аборта.
Златка споделя, че е видяла трупчето на бебето си - факт, който майка й оповести пред "ШОУ".
Плеймейтката не спира да се възмущава от някои писания по медиите за нея с думите: Колко злобен трябва да си, за да напишеш "По-добре, че не го е родила".
Засега тя отделяла време само за себе си и Миро, но щяла да продължи с благотворителните кампании. /"Блиц"
Голяма част от Кюстендилска област остава без ток в понеделник
Дата: 10/05, 11:10
Спартак Варна играе за задължителна победа срещу Славия у дома
Дата: 10/05, 11:00
Сергей Станишев: Румен Радев няма да бъде "втори Орбан"
Дата: 10/05, 10:59
Служители на испанските здравни власти се качиха на круиза с хантавирус за евакуация на пътниците
Дата: 10/05, 10:54
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 10:40