снимка: БулФото, архив
53-годишният мъж, който е бил убит вчера, е служител на данъчната служба в столичния район "Витоша", предаде БНР.
Убитият, който е компютърен специалист в службата, бе открит мъртъв в апартамент в столичния квартал "Лозенец". Друг мъж бе открит в съседна стая ранен.
По неофициална информация нападението е било извършено с нож и чук.
Предполага се, че става въпрос за скандал между нападателите и жертвата, прераснал в побой и убийство.
Днес служители на "Криминална полиция" обикаляха адреси в столичния квартал "Лозенец", за да търсят допълнителни улики и информация за престъплението.
Униформените са задържали двама мъже, чиято съпричастност към извършеното тежко криминално престъпление се изяснява, съобщиха от пресцентъра на МВР. Провеждат се процесуално-следствени действия под надзора на прокуратурата. /"Пик"
Над 630 ракети срещу градушките са изстреляни за денонощие
Дата: 12/05, 11:46
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 11:40
Путин отиде с кола до хотел в Москва, за да вземе своя учителка на вечеря
Дата: 12/05, 11:37
Аварии оставиха много хора без вода във Варна
Дата: 12/05, 11:37
Община Варна обяви конкурс за началник на отдел „Образование“
Дата: 12/05, 11:32