Изчезна млада майка на две деца


05/09/2014, 19:00

Полицията в Добрич издирва Пламена Борисова Реиз, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Добрич. Пламена е на видима възраст 25-30 години, ръст 150-152 см., нормално телосложение; късо подстригана коса, боядисана в тъмно лилав цвят.

В деня на изчезването си, е била облечена със синя рокля, обута с черни силиконови сандали. Жената е напуснала дома си и е в неизвестност от 08.30 часа на 01 септември. Пламена е омъжена и има две дечица – момиченце и момченце. Близките на младата жена са потресени от изчезването й и твърдят, че няма начин тя да е напуснала семейството си доброволно. 

Хората, които имат информация за Пламена, могат да помогнат за издирването й, като позвънят на тел. 112, или в най-близкото полицейско управление, пише Блиц.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



THE K – нов мащабен проект на КОМФОРТ ООД в кв. Аспарухово
Дата: 07/04, 16:10

Military Watch Magazine: Съпротива срещу сухопътна инвазия в Иран сред генералитета на САЩ предизвика Тръмп да направи чистка в Пентагона
Дата: 07/04, 16:09

Летищата във Варна и Бургас нямат индикации за недостиг на гориво
Дата: 07/04, 16:08

Времето във Варна в сряда
Дата: 07/04, 16:04

Таймс: Моджтаба Хаменей е в кома и не управлява Иран, подготвят се да го погребат до баща му
Дата: 07/04, 16:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия