През нощта в Югозападна България ще има превалявания, докато над останалата по-голяма част от страната валежите ще спрат. Облачността ще остане значителна.
Утре облачността над много райони ще се разкъса, на места и ще намалее. Значителна ще остане през целия ден над Югозападна България, където все още ще има превалявания. Вятърът ще е слаб, в Източна България до умерен от североизток. Максимални температури между 23 и 28°, в София около 23°. Атмосферното налягане слабо ще се повиши, но ще остане по-ниско от средното за месеца.
Над Черноморието облачността ще се разкъса. Валеж е малко вероятен. Вятърът ще е до умерен от североизток. Максимални температури 25-26°, близки до температурата на морската вода. Вълнението на морето ще бъде 2-3, по южното крайбрежие и 4 бала. /Moreto.net
МВР издирва 2 сестри на 16 и 14 години от Лехчево
Дата: 21/08, 12:54
Хванаха 20-годишен, откраднал 200 л дизелово гориво от камиони в района на Априлци
Дата: 21/08, 12:48
Френски и испански самолети гасиха 3 пъти пожари в България през 2024 година, един път руски преди 19 години
Дата: 21/08, 12:44
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 21/08, 12:40