Разкъсана облачност утре по Черноморието


06/09/2014, 16:35

През нощта в Югозападна България ще има превалявания, докато над останалата по-голяма част от страната валежите ще спрат. Облачността ще остане значителна. 

Утре облачността над много райони ще се разкъса, на места и ще намалее. Значителна ще остане през целия ден над Югозападна България, където все още ще има превалявания. Вятърът ще е слаб, в Източна България до умерен от североизток. Максимални температури между 23 и 28°, в София около 23°. Атмосферното налягане слабо ще се повиши, но ще остане по-ниско от средното за месеца.

Над Черноморието облачността ще се разкъса. Валеж е малко вероятен. Вятърът ще е до умерен от североизток. Максимални температури 25-26°, близки до температурата на морската вода. Вълнението на морето ще бъде 2-3, по южното крайбрежие и 4 бала. /Moreto.net

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Експерт: Имотният бум от последните години приключи
Дата: 09/05, 23:55

Земетресение разлюля Аржентина
Дата: 09/05, 23:49

Прогноза: Бури и градушки застигат страната ни до дни
Дата: 09/05, 23:42

Путин е готов да се срещне със Зеленски и в трета страна, но при определено условие
Дата: 09/05, 23:351 Коментар

Битката за трофея от Висшата лига се завърза като по филмов сценарий
Дата: 09/05, 23:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия