Водач на лек автомобил "Опел" с 2,24 промила алкохол в кръвта качи в колата си трима тийнеджъри и ги помля в пътно произшествие. Инцидентът с 58-годишния Иван Д. стана в 20,05 часа миналата вечер на димитровградския булевард "Съединение", съобщи ОД на МВР - Хасково.
На ляв завой той изгубил управлението и треснал возилото в бетонен стълб. Най-тежко пострадала е 15-годишно момиче, което е със счупена долна челюст и откарано по спешност в пловдивската клиника по лицево-челюстна хирургия. Неин спътник на 14 години е със счупена лява ръка и комоцио, а третият тийнеджър е освободен за домашно лечение.
Самият шофьор, срещу когото е започнало наказателно производство, е без драскотина. /"24 часа"
На 27 юни 1947 г. отнемат близо 2/3 от земите на манастирите в НРБ
Дата: 27/06, 04:00
Изабел Аджани празнува рожден ден
Дата: 27/06, 03:00
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 02:50
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 02:50
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 02:50