По къси гащи в операта - Бербатов и "Монако" си направиха отборни снимки


20/09/2014, 01:48

"Монако" може да има криза в резултатите на футболния терен, но пък работи усилено за връзката си с привържениците.

Българският нападател Димитър Бербатов и съотборниците му си направиха отборни снимки на нетрадиционно място - в операта. Те се снимаха както по състезателни екипи, така и с официално облекло.



Сезонът не започна добре за монегаските. Те допуснаха три загуби от петте си мача дотук и заемат предпоследното място в Лига 1 с четири точки. В неделя съставът посреща "Гингам" в 18.00 часа българско време.

"Монако" обаче спечели първия си двубой в групите на Шампионската лига. Отборът се наложи с 1:0 срещу "Байер" (Леверкузен).

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спартак Варна играе за задължителна победа срещу Славия у дома
Дата: 10/05, 11:00

Сергей Станишев: Румен Радев няма да бъде "втори Орбан"
Дата: 10/05, 10:59

Служители на испанските здравни власти се качиха на круиза с хантавирус за евакуация на пътниците
Дата: 10/05, 10:54

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 10:40

Шофьори: Движението след катастрофата между Варна и Добрич е спряно, има колона от изчакващи автомобили
Дата: 10/05, 10:38

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия