18-годишната Славянка, за чието лечение цялата страна събираше пари, е изписана и си е вкъщи. Лекарите просто вдигнали ръце от нея и казали, че нищо повече не могат да направят. Отчаяна, майка й опитала във всички болници в София, но в нито една не се съгласили да приемат момичето, пише zname.info.
Красивата Славянка така и не могла да присъства на бала си, който чакала с нетърпение. Тя претърпяла тежък инцидент през март. На път за Пазарджик колата, в която се вози заедно с още четири нейни приятелки, катастрофира. Състоянието на Славянка дълго време е критично – след инцидента тя е със счупени 9 прешлена на гръбначния стълб и на практика е напълно неподвижна.
„Не знам къде да търся клиника за нея. Много съм отчаяна. Нямам връзка с хора в нашето положение. Всяка информация ще бъде ценна за нас”, признава майката Татяна Тонева. Тя вярва, че един ден може да стане чудо и дъщеря й да проходи. Семейството все още се нуждае от средства за лечение на момичето, защото всекидневните разходи са огромни и на практика няма как да се справят без помощ.
Trud.bg
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 10:40
Румен Радев: Дефицитът ще бъде доста над 3%
Дата: 24/06, 10:35
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Дата: 24/06, 10:251 Коментар
24 часа: Тройното убийство в Угърчин от ревност
Дата: 24/06, 10:23
Бивш правосъден министър за "Баба Алино": Как Невзоров е бил експулсиран и после е светкавично върнат в България? Има някакъв сценарий
Дата: 24/06, 10:22