Чужденец изчезна в неделя край Златни пясъци, съобщава BNews. Той е германски летовник и се е разхождал с приятели в свлачището Кипарис, между курорта и село Кранево. Няколко часа екипи на полицията, огнеборци и алпинисти са го издирвали. Положението е станало критично заради падането на нощта. За радост, инцидентът е приключил с щастлив край. Германският летовник е намерен жив около 2 часа след полунощ.
Все още не е открит друг негов сънародник – 27-годишният Ларс Митанк, който се води за изчезнал от 8 юли. 28-годишният чужденец „се изпари” мистериозно, след като е бил на почивка в курорта „Златни пясъци”. За последно е видян на летището във Варна, където остават багажът му и личният му телефон.
Фатално приключи и почивката и то само ден след пристигането у нас на двамата полски туристи, които изчезнаха в началото на месеца – отново от курорта край Варна. /Днес+
Шеф Манчев: "Мишлен" е Шампионска лига
Дата: 19/07, 12:19
Старт на вълнуваща лятна кампания със страхотни награди в кинoсалоните на Cineland в цялата страна!
Дата: 19/07, 12:10
Времето във Варна в понеделник
Дата: 19/07, 12:09
Километрично задръстване на пътя Бургас – Созопол
Дата: 19/07, 12:08
31 са ранени при 19 тежки катастрофи при изминалото денонощие
Дата: 19/07, 11:59