Йордан, убил 24-годишния Васко в дискотека: Не исках да го убивам, уплаших се и го ритнах


23/09/2014, 11:59

Не съм искал да убивам Васко, уплаших се и го ритнах. Това каза в съдебната зала Йордан, който бе задържан за убийството на 24-годишния Васил от Стамболийски, съобщи "Марица".

Младежът бе убит при меле в дискотеката в с. Йоаким Груево миналата седмица.

"Става дума за причиняване на убийство по непредпазливост, няма умисъл в действията", заяви адвокатът на Иванов Станимир Вълчев. Той поясни, че е нанесена тежка телесна повреда, която е довела до смъртта на младежа. Според съдебномедицинската експертиза Васил е починал след тежка черепно-мозъчна травма.

Окръжният съд обаче постанови най-тежката мярка задържане под стража за Йордан Василев, пише 24chasa.bg.

Йордан е син на Георги Иванов от Йоаким Груево, сочен за организатор на канала за фалшиви сирийски паспорти, разбит преди месец. Тарторът на схемата, при която е трябвало да бъдат напечатани 3000 подправени лични документа, още е в ареста.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Проф. Рачев: Бурите и градушките продължават поне до 24 май
Дата: 12/05, 07:55

Двама убити и трима ранени при стрелба в Ница
Дата: 12/05, 07:52

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 07:50

Германия спря около 35 000 мигранти на границите си в първата година на Мерц като канцлер
Дата: 12/05, 07:49

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 07:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия