Стефан Данаилов: Вкъщи сам всякакви мисли ми идват в главата


26/09/2014, 22:43

Стефан Данаилов се чувства подтиснат от стоенето вкъщи сам. Актьорът признава, че напоследък дори е започнал да мисли и за края. Единственото, което го спасявало, било ходенето в Народното събрание.

„В парламента ще си ходя, това ме ангажира. Каквото и да си говорим, тук сам всякакви мисли ми идват в главата. Абе, живот и здраве, отдавна съм спрял да правя планове. С жена ми още преди години решихме – никакво наговаряне”, разкрива Стефан Данаилов в интервю за „24 часа”.

Той признава, че смъртта на съпругата му Мария е била за него изключителен шок: „Това, което се случи с Мери, ми дойде като гръм. Виждах, че не е добре, но не съм очаквал така бързо да се развият нещата.”

Независимо, че има здравословни проблеми, актьорът и бивш министър на културата по времето на тройната коалиция, продължава да пуши. До последно пушела и съпругата му Мария:

„На тия години моята мила съпруга, Бог да я прости, много пушеше. Ей тука на това диванче лежи, сили няма, ама с цигарката... Викам й: „Мерка, много пушиш, бе!” А тя ми отговаря: „Ламбо, един порок имам, няма да го оставя. Това ми остана. Нито имам желанието да се обличам, нито нещо друго.” /"Блиц"

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



За 24 часа силна земетресения удариха Венецуела, САЩ и Япония: Има ли връзка?
Дата: 26/06, 15:20

Затвориха за движение Кресненското дефиле след инцидента с валяка
Дата: 26/06, 15:16

Турция изпраща спасителен екип във Венецуела
Дата: 26/06, 15:10

Работни обувки – сигурност, удобство и защита през целия работен ден
Дата: 26/06, 15:07

Премиерът: Въпрос на национална сигурност е България да има свой хранителен суверенитет
Дата: 26/06, 15:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия