200 деца са класирани в детските ясли във Варна


30/09/2014, 10:20

Нови 200 деца са класирани в детските ясли във Варна и с това общата бройка на приетите малчугани ще стане 1 781, съобщиха от общинската дирекция „Здравеопазване”, цитирани от Moreto.net. Резултатите са публикувани в официалния сайт на община Варна – kg.varna.bg, в раздел „Прием в детски заведения” - „Прием в детски ясли” - „Класиране“ – „Резултати“.

Крайният срок за потвърждаване на мястото е 13.10.2014 г. и се извършва в яслата, в която е класирано детето. Родителите трябва да представят всички документи, доказващи избраните в заявлението критерии за прием.

При недоказaни критерии или непотвърден в срок прием детето отпада, но може да участва в следващи класирания с нов входящ номер и ново заявление. Постъпването става поетапно, по изготвен от директора на детската ясла график. Непостъпилите в срок деца се декласират, отпадат от приема и могат да участва в следващи класирания с нов входящ номер и ново заявление.

От днес–30 септември, системата е отворена за нови регистрации и редакции на съществуващи заявления.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Откриват 10 нови специалности в средното образование във Варна
Дата: 11/05, 16:30

Прокуратурата плаща над 100 000 евро за ареста на Пламен Узунов
Дата: 11/05, 16:27

Испания, Ирландия и Словения няма да излъчват "Евровизия" заради участието на Израел
Дата: 11/05, 16:232 Коментара

Ще има достатъчно авиационно гориво на Летище Варна за полетите през лятото
Дата: 11/05, 16:23

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 16:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия