Жестока смърт на момче в 8 клас потресе елитния Американски колеж в столицата вчера, предаде Пик. Новината, която за сега се пази в тайна, бе потвърдена от МВР.
Момчето е издъхнало по време на час по физическо. Предполага се, че е страдало от здравословни проблеми, които вероятно са се отключили от силните физически натоварвания. Докато е било на един от уредите, момчето се е свлюкло безпомощно на земята. На мястото е била извикана линейка, която го е откарала в болницата. Усилията да лекарите да го върнат към живота за съжаление са били напразни.
Предстои да му бъде направена аутопсия, която да установи точната причина за смъртта. Най-вероятно се касае за сърдечен проблем.
Днес целият Американски колеж е потресен от трагедията, учениците влизат в час потиснати и не могат да повярват, че съученикът им е мъртъв. Току-що децата са били събрани от президента на колежа, който се опитал да им разясни детайли от трагедията. Последвали изблици на плач и истерия.
Неофициално ПИК научи, че натоварванията в час по физическо в този колеж са изключително интензивни и много от възпитаниците след това не успяват да се възстановят, което излага здравето им на риск.
Банка ДСК спира част от услугите си на 29 юни за няколко часа
Дата: 27/06, 14:39
Обявиха жълт код в 15 области от страната
Дата: 27/06, 14:34
Земетресение от 5,4 по Рихтер удари Пакистан
Дата: 27/06, 14:29
Земетресението във Венецуела отне живота на 18-годишен футболист
Дата: 27/06, 14:25
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Дата: 27/06, 14:20