Варненец е задържан в момент, когато се опитва да проникне в избата на жилищна сграда на ул. „Мир“. Полицаите му надянали прангите благодарение бдителна възрастна жена от блока, която забелязала крадеца и веднага подала сигнал в полицията. Когато униформените пристигнали на посочения адрес, задържали 37-годишен мъж, който според полицейска справка е вече осъждан. По случая е започнато бързо полицейско производство. Извършителят е задържан за срок от 72 часа, съобщават от пресцентъра на варненската полиция.
За денонощие зад решетките в полицейско управление попадна 45-годишен варненец, който бил спрян за проверка 30 минути след полунощ на пътя за Златните. Мъжът управлявал „Сузуки“, като преди това се е почерпил. Дрегерът отчел 1,27 промила алкохол в издишания въздух. Издаден му е талон за медицинско изследване, взета е кръвна проба. По случая е започнато бързо полицейско производство, допълват от пресцентъра на полицията.
Шофьорът на тира, причинил катастрофата с три жертви вчера, е с 20 наказания за нарушения
Дата: 25/06, 12:40
Цигарите поскъпват от август
Дата: 25/06, 12:23
Нов скандал между България и РСМ: Изтече документ с дипломатическа информация
Дата: 25/06, 12:211 Коментар
Няма потвърждение за спукана гума на тира, причинил катастрофата с три жертви по "Тракия" вчера
Дата: 25/06, 12:091 Коментар