Простреляният мъж във фитнеса в София е на 63 години, сам се гръмнал


30/09/2014, 11:12

Лекарите не дават шансове за живота му

Най-вероятно става въпрос за опит за самоубийство при стрелбата в комплекса под фитнес "The Gym" на ул. "Хайдушка гора" 111 в ж.к. "Стрелбище".

Мъжът с рана в главата и е откаран в болница. Раненият е на 63 години и се е самопрострелял, съобщиха от СДВР, цитирани от Блиц. Лекарите не дават големи шансове за живота му. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Димитър Тонев разтрогна договора си с Черно море
Дата: 22/06, 19:30

Двама чужденци починаха в Слънчев бряг
Дата: 22/06, 19:17

Шкварек, Керемедчиев и Харизанов: „Баба Алино“ е пример за българска корупция
Дата: 22/06, 19:03

Александър Попов: Българската икономика е много лабилна от външни шокове
Дата: 22/06, 18:53

2 малки деца бяха открити мъртви в кола във Франция, обхваната от жегата
Дата: 22/06, 18:46

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия