Горяха магазин и „Пежо“


30/09/2014, 11:32

Магазин и „Пежо“ са гасили огнеборците през изминалото денонощие, съобщават от пресцентъра на варненската полиция. В понеделник в около 7,25 часа е получен сигнал за пожар в магазин за хранителни стоки в  Провадия. Причината за инцидента е техническа неизправност на електрически уред. Няма пострадали хора. Изгорели са две хладилни витрини, хранителни продукти, опушени са 100 кв. м. стени.

Около час след полунощ пък е горяло “Пежо” на ул. “Роза” във Варна. Причините за инцидента се установяват. Няма пострадали хора. Изгорели са двигателен отсек, предна и задна част на автомобила, допълват от пресцентъра на полицията.

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Технологичният гигант Oracle съкрати около 21 000 служители
Дата: 23/06, 16:29

Германия подготвя мащабни промени в пенсионния модел заради демографската криза
Дата: 23/06, 16:27

Кап. Георгиев: Стар мазут и слаб контрол замърсяват Черно море
Дата: 23/06, 16:15

Демерджиев: Взимаме мерки, за да впрегнем целия наш и международен ресурс за борба с пожарите
Дата: 23/06, 16:08

49 години по-късно: Варна помни подвига на героите от „Ерма“
Дата: 23/06, 16:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия