Голяма трагедия в София! Вирус е убил осмокласника в час по физическо в Американския колеж


30/09/2014, 11:50

Вирусното заболяване е причинило и възпаление на миокарда


Вирусна пневмония е убила осмокласник, докато прави упражнения в час по физическо в елитния Американски колеж в столицата. Момчето е било болно, най-вероятно е имало симптоми, които са били подценени и явно не е лекувано адекватно, разкриха за лекари, цитирани от Блиц.

Вирусната пневмония е причинила и миокардит - възпаление на миокарда. 

Детето е правило упражненията в час по физическо вчера, когато се е задъхало и се свлякло на земята, без да може да си поеме въздух. Само минути по-късно момченцето издъхнало. Тялото на осмокласника е откарано в Съдебна медицина, където да му бъде направена аутопсия. "ПЕТЕЛ"

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души
Дата: 26/06, 14:15

Премиерът: Виновните за дефицита крещят най-много, спираме там, където е текло към партийни каси и олигарси
Дата: 26/06, 14:10

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 14:10

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 14:10

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 14:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия