Забраниха сватбите на открито в Бургас


30/09/2014, 13:30

В Бургас забраниха сватбите на открито. Решението взеха на сесия общинските съветници. 

С нея се забранява да се организират сватбени, семейни и други частни събирания на места, общинска собственост - площади, улици, междужилищни пространства, паркове и други територии, както и в открити частни имоти, с които се нарушава общественият ред и спокойствието на гражданите, предаде БТА.

В Община Бургас са получени десетки жалби за шум от семейни тържества. Най-много са жалбите от жители на комплекс "Меден рудник" и квартал "Комлука", казаха от общинския пресцентър.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Стрелба в "Столипиново": Две фамилии влязоха във война
Дата: 23/06, 12:00

Апелативният съд остави в ареста двама от "Калашниците"
Дата: 23/06, 11:58

Хотелиерите: Слуховете за нашата смърт са силно преувеличени
Дата: 23/06, 11:53

Адвокат: Потърпевши от схемата “Баба Алино” са плащали до 50% от стойността на имотите без предварителни договори
Дата: 23/06, 11:50

Киър Стармър загуби играта на тронове, на ред е "Краля на Севера"
Дата: 23/06, 11:49

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия