Съдят касиерка за кражба на над 2000 лева от дом за деца


30/09/2014, 22:25

Касиерка от дома за деца и младежи с умствена изостаналост в Берковица беше изправена пред съда. Подсъдимата А.А. е обвинена от прокуратурата за това, че от януари 2011 г. до април 2013 г., в качеството си на длъжностно лице, е присвоила 2 069 лв. служебни пари. Наказанието, което й постановиха магистратите е пробация за срок от 6 месеца, съобщава "Конкурент", цитиран от Блиц.

Присъдата може да се обжалва пред окръжния съд в Монтана в 15-дневен срок

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Терзиев заведе дело срещу Станислав Анастасов
Дата: 25/06, 11:51

Мъск вече не е трилионер
Дата: 25/06, 11:49

Държавата влезе с полиция в язовир „Ахелой“
Дата: 25/06, 11:47

Без вода днес във Варна и региона
Дата: 25/06, 11:44

Ново земетресение удари Венецуела
Дата: 25/06, 11:39

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия