Касиерка от дома за деца и младежи с умствена изостаналост в Берковица беше изправена пред съда. Подсъдимата А.А. е обвинена от прокуратурата за това, че от януари 2011 г. до април 2013 г., в качеството си на длъжностно лице, е присвоила 2 069 лв. служебни пари. Наказанието, което й постановиха магистратите е пробация за срок от 6 месеца, съобщава "Конкурент", цитиран от Блиц.
Присъдата може да се обжалва пред окръжния съд в Монтана в 15-дневен срок
Терзиев заведе дело срещу Станислав Анастасов
Дата: 25/06, 11:51
Мъск вече не е трилионер
Дата: 25/06, 11:49
Държавата влезе с полиция в язовир „Ахелой“
Дата: 25/06, 11:47
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 25/06, 11:44
Ново земетресение удари Венецуела
Дата: 25/06, 11:39