Два влака се удариха челно, трима са загинали


30/09/2014, 23:58

Трима пътници загинаха при сблъсък на два влака днес в окръг Горакпур, в северния индийски щат Утар Прадеш. Броят на пострадалите е 35 души.

От индийските железници потвърждават съобщенията за катастрофата, но отказват да посочат броя на жертвите и оцелелите, тъй като все още нямат потвърдена информация. "На мястото на инцидента вече са спасителните служби, откриваме също гореща телефонна линия", посочват от железниците.

През май в Утар Прадеш пътнически влак се сблъска с товарен влак. Загинаха повече от 100 души, пище Блиц.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Шофьорът на тира, причинил катастрофата с три жертви вчера, е с 20 наказания за нарушения
Дата: 25/06, 12:40

Към момента няма данни за пострадали българи след земетресенията във Венецуела
Дата: 25/06, 12:32

Цигарите поскъпват от август
Дата: 25/06, 12:23

Нов скандал между България и РСМ: Изтече документ с дипломатическа информация
Дата: 25/06, 12:211 Коментар

Няма потвърждение за спукана гума на тира, причинил катастрофата с три жертви по "Тракия" вчера
Дата: 25/06, 12:091 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия