Заупокойна молитва за загиналите в Горни Лом


04/10/2014, 09:12

С благословението на Негово Високопреосвещенство Видински митрополит Дометиан в село Горни Лом ще бъде отслужена панихида за упокоение на загиналите 15 души при трагедията, разиграла се в завода за боеприпаси.

Заупокойната молитва ще бъде оглавена от Негово Преосвещенство Белоградчишки епископ Поликарп и духовници от епархията в 13:00 часа на площада на селото.

По време на заупокойната молитва ще бъдат споменати имената на загиналите, както и ще бъде отправена духовна утеха от името на Видинския митрополит към потърпевшите им сродници, пише standartnews.com.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Световното в САЩ счупи всички рекорди по посещаемост още преди елиминиционната фаза
Дата: 26/06, 12:20

Задържаха мъж, стрелял с пейнтболен маркер по човек в Монтанско
Дата: 26/06, 12:161 Коментар

Областна администрация-Варна: Морската вода в района на Офицерския плаж е безопасна
Дата: 26/06, 12:121 Коментар

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 12:10

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 12:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия