Заупокойна молитва за загиналите в Горни Лом


04/10/2014, 09:12

С благословението на Негово Високопреосвещенство Видински митрополит Дометиан в село Горни Лом ще бъде отслужена панихида за упокоение на загиналите 15 души при трагедията, разиграла се в завода за боеприпаси.

Заупокойната молитва ще бъде оглавена от Негово Преосвещенство Белоградчишки епископ Поликарп и духовници от епархията в 13:00 часа на площада на селото.

По време на заупокойната молитва ще бъдат споменати имената на загиналите, както и ще бъде отправена духовна утеха от името на Видинския митрополит към потърпевшите им сродници, пише standartnews.com.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



МУ-Варна отбелязва 65 години с нестандартна щафета по вода
Дата: 26/06, 11:42

Борисов има "нов Цветанов" и "дясна ръка"
Дата: 26/06, 11:35

ЕК предлага удължаване с още една година на статута на закрила за украинските бежанци в ЕС
Дата: 26/06, 11:34

Парламентът направи промени в състава на постоянни парламентарни комисии
Дата: 26/06, 11:31

Оставиха в ареста шофьора, обвинен за катастрофата в Свети Влас, при която загина украинско момиче
Дата: 26/06, 11:27

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия