Селекционерът на националния отбор на България Любо Пенев остана разочарован от резултата от мача с Норвегия. Нашите момчета паднаха с 1:2, но Ел Голеадор видя нещо положително от показаната игра, която според него е била по-добра от петъчната срещу Хърватия, пише "Гонг".
"Най-важното като лош резултат е, че не се взеха точки. На второ място, за разлика от петък играхме по-добре. Показахме приличен футбол, но това не е достатъчно да спечелим точки."
"Първото полувреме завърши наравно, Норвегия имаше повече инициативата, но в никакъв случай не бяха много по-опасни ситуации се реши мача. Още повече там при първия им гол."
"Аз лично няма да обвинявам никого, аз нося най-голяма отговорност .Никога не съм правил разбор пред пресата. Ще проверяваме какво се е случило. Аз съм сигурен, че вярата ни не е убита. Остават не малко мачове, бихме искали да сме с повече точки. Оставаме още в играта. Ако се целим в третото място, директният ни съперник е Норвегия, те са просто с повече три точки повече от нас."
"Съдията така е преценил, така е свирил. Около напрежението в края всичко е наред, това са стандарти неща. Норвежецът искаше да ме уцели, аз го виждам това. Но и аз знам как да падам, понатиснах го, да си знае."
"Не сме доволни от тези два мача като актив. Играхме по-добър футбол, но можем много повече и трябва да го показваме иначе оставаме далеч от желаното", сподели Любо Пенев веднага след мача.
Интерпол с близо 270 ареста в 90 държави заради трафик на фалшиви лекарства, забележителен е случай в България
Дата: 07/05, 10:12
Захарова: Чуждите държави да евакуират дипломатите си от Киев
Дата: 07/05, 10:11
Куче нахапа 9-годишно дете в двора на хижа край София
Дата: 07/05, 10:01
Над 1000 овце със сериозни субсидии "изчезнаха" от ферми в Смолянско
Дата: 07/05, 09:56
Филтър: Слави Трифонов закрива ИТН и тв 7/8
Дата: 07/05, 09:53