Арестуваха 27-годишен, счупил черепа на майстора от Симитли


14/10/2014, 14:50

Полицейски служители от ОД на МВР Благоевград задържаха 27-годишен мъж от Симитли за побой над 53-годишен жител на населеното място, съобщи Йорданка Шаркова, говорител в ОД на МВР Благоевград. Предполагаемият извършител на деянието е задържан със заповед за задържане под стража за 24 часа, пише Блиц.

Пострадалият 53-годишен мъж е открит пребит в безпомощно състояние тази сутрин около 7.40 часа, в района на градската баня в Симитли, уточни Шаркова. Образувано е досъдебно производство. Продължава работата по случая до установяване причините за инцидента. 

Майсторът от Симитли Велко Карадаков, след преглед в Спешно отделение, бе транспортиран за „Пирогов“ заради тежкото му състояние. Той е със счупен череп. Карадаков беше открит пребит в безпомощно състояние от служител на реда пред банята в Симитли.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Натоварено движение на граничния пункт "Капитан Андреево" тази сутрин
Дата: 11/05, 07:30

Кабинетът внася законопроектите си за цените и съдебната власт
Дата: 11/05, 07:28

Путин заговори за край на войната в Украйна
Дата: 11/05, 07:18

Учени: Гласуването може да удължи живота
Дата: 11/05, 07:12

Църквата почита Светите братя Кирил и Методий
Дата: 11/05, 07:06

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия