Шарапова се хвали с пръстен от Гришо


15/10/2014, 14:19

В деня, в който Григор Димитров започва защитата си титлата си в шведската столица Стокхолм, Мария Шарапова публикува снимка на пръстен, подарен й от Гришо, в своя профил в Инстаграм с текст към нея: „Получих този пръстен преди точно една година в Стокхолм. Толкова хубави спомени и красиво допълнение към кутията ми с бижута.“

В момента Маша е в Сингапур, където се готви за участие на турнира на осемте най-добри при жените, пише 24 часа. В мислите си обаче Шарапова явно е в Стокхолм, където точно преди година бе заедно с Григор Димитров.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Николай Василев: Проектобюджетът е най-разочароващият и лишен от реформи през последните години
Дата: 24/06, 20:49

Спартак: Новината за загубата на две деца от школата на Славия ни изпълва с огромна тъга
Дата: 24/06, 20:42

ДБ: Радев предлага рекорден дефицит, сравним с управлението на Жан Виденов
Дата: 24/06, 20:40

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 20:40

Вилата на Берлускони на остров Сардиния беше продадена на шейх от Катар
Дата: 24/06, 20:25

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия