Кирил Йорданов: Бяха поръчали семейството ми, детето ми беше затворник вкъщи за 7 месеца


27/10/2014, 11:34

Детето ми беше затворник вкъщи в продължение на 7 месеца, споделя скандалният бивш кмет на Варна. Скандалният бивш кмет на Варна Кирил Йорданов, проговори за пръв път след абдикацията си, пред "Шоу"!

Йорданов разкрива, че от февруарските протести насам е понесъл повече удари, отколкото през целия си живот.

„Всичко, недостойно, лошо, безпощадно, ако щете свинско… се изсипа върху мен. А човек има праг на поносимост. Смениха ми биографията - от А до Я! Откъде такава злоба?! И тези лъжи, разпространявани от хора, които съм съдил за клевети и побой?! Няма да им казвам имената, защото звучи грозно…“, споделя с тъга Йорданов в безпрецедентно откровено интервю. 

Пред вестника той разкрива неща, които никому не са известни. А именно, че, защитавайки града си, е бил подлаган на атаки, обвиняван, че е позволявал застрояването на морската столица и курортите. Oказва се, че той е заплашван именно заради това, че е забранявал строителството, допълва newsline.bg.

„Ако някой е дръзвал да спира строителството в най-скъпите части на България – Златни пясъци и т.н., това съм аз. Отмениха ми заповедта с „Държавен вестник“. Нямам вина!“, разкрива още Кирил Йорданов и добавя, че заради тази си забрана е станал обект на заплахи.

Имало е заплаха и срещу семейството му!

„Имаше поръчка. Детето ми беше затворник вкъщи в продължение на 7 месеца. Аз не мога да се скрия и не съм се крил“, си спомня събитията от 2006 година Йорданов. 

Това е само част от огорчението на вече бившия кмет на Варна. Нападан, обругаван, обвиняван за какво ли не, Йорданов споделя, че от февруарските протести насам животът му се е преобърнал тотално. Поводът да си подаде оставката е трагедията с Пламен Горанов.

„Да беше дошъл да го зърна в очите, жив щеше да е… да не беше паднал в ръцете на хора, които са безскрупулни в стремежите си“, видимо изживява трагедията Йорданов. 

Орлин Филиповски

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортът по телевизията в сряда 13 май
Дата: 13/05, 05:00

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 04:50

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 04:50

Хороскоп за сряда: Телец - лични проекти; Рак - срещи; Дева - финанси; Стрелец - задачи; Водолей - семейство
Дата: 13/05, 04:30

Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 04:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия