При първи симптоми на синузит, накапете в ноздрите си солено - сладък разтвор


31/10/2014, 17:05

framar.bg

Ако се оплаквате от запушен или течащ нос, тежест в синусите и главоболие, най-вероятно страдате от синузит. Опасното при него е, че ако не се вземат своевременно мерки за лечението му, той може да се превърне в хроничен. За да предотвратите това, още при първите симптоми на заболяването, приложете следната рецепта. В 1 литър вода се поставя 1 равна супена лъжица морска сол. След като заври, се сваля от огъня и се прибавя 1 супена лъжица сода бикарбонат и 1 супена лъжица мед.

Като се охлади до търпимо топло, се взема от течността и интензивно се накапва в ноздрите, като се изхвърля през устата. Може да се получи временно леко главоболие, но това не бива да ви притеснява. По този начин се почиства секретът от синусите.


 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 10:40

Румен Радев: Дефицитът ще бъде доста над 3%
Дата: 24/06, 10:35

Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Дата: 24/06, 10:251 Коментар

24 часа: Тройното убийство в Угърчин от ревност
Дата: 24/06, 10:23

Бивш правосъден министър за "Баба Алино": Как Невзоров е бил експулсиран и после е светкавично върнат в България? Има някакъв сценарий
Дата: 24/06, 10:22

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия