Френска телевизия показва български министър, вземал помощи за безработица


02/11/2014, 15:25

В неделя вечерта по френската телевизия М6 ще бъде излъчен материал на тема „Мними безработни, укриване на доходи, работодатели измамници – те ни струват 80 милиарда евро”.

Материалът третира проблемите със събирането на данъци във Франция, чийто публичен дефицит възлиза на 90 милиарда евро. Една от дупките, през които изтичат публичните финанси, са хората, които декларират, че са безработни, а живеят със средствата на френските данъкоплатци в чужбина.

Сред цитираните примери е „фантастичната злоупотреба на български министър, който без никакви скрупули си е взимал помощите за безработица”, давани от френското бюро по труда, допълва 24 часа. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Образуваха бързо производство за дрифт с автомобили в Свищов
Дата: 26/06, 09:33

16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки в Бургаско
Дата: 26/06, 09:271 Коментар

Алекс Илиев: Всеки мач за Спартак ще бъде финал
Дата: 26/06, 09:26

Полицията разследва смъртта на 85-годишен чешки турист в хотелски басейн в Приморско
Дата: 26/06, 09:22

Част от варненския квартал "Чайка" осъмна без вода
Дата: 26/06, 09:11

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия