Николай, който уби 2-годишната си дъщеричка и после се обеси в столичния кв. „Редута”, е бил регистриран в полицията за кражби и наркотици, съобщават от пресцентъра на МВР, цитирани от 24 часа.
„Вчера, около 15:30 часа, в полицията постъпил сигнал за мъж, който се е обесил в дома си в столичния кв. „Редута”. При пристигането на място полицейските екипи открили в стаята и безжизненото тяло на 2-годишната му дъщеря. Установена е самоличността на мъжа - 33-годишен, регистриран в полицията за кражби и наркотици. Процесуално-следствените действия продължават и в момента, по случая е образувано досъдебни производство”, пише в съобщението на МВР, публикувано но сайта им.
Откриха две гигантски планети, по-леки от захарен памук
Дата: 27/06, 02:00
Катар покри всички разходи на феновете си за Мондиал 2026
Дата: 27/06, 01:30
Алгафари за Бюджет 2026: Трябва да търсят вариант, при който да съкращават разходи, а не да ги увеличават
Дата: 27/06, 01:001 Коментар
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 00:40
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 00:40