От Патриотичния фронт са готови с позиция за участие в правителството


05/11/2014, 21:32

Съпредседателите на Патриотичния фронт Валери Симеонов и Красимир Каракачанов се оттеглиха в стаята на парламентарната група, за да обсъдят програмата за съставяне на правителство. След това те се върнаха в стаята на ГЕРБ, предаде Агенция „Фокус”.

Както е известно, в парламента текат горещи преговори за съставяне на правителство между ГЕРБ, Реформаторския блок, Патриотите и АБВ, които вече се оттеглиха за взимане на решение.

Пред медиите Симеонов и Каракачанов не коментираха дали са съгласни да подпишат програмата за съвместно управление, съобщава "Пик". 

След връщането на ПФ, продължава съвместната им среща заедно с ГЕРБ и Реформаторския блок.

Очаква се тази вечер трите партии да вземат решение дали ще съставят съвместно управление. От АБВ все още бистрят позицията си. По-рано днеси те участваха в 4-странна среща.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Близо 2 тона животински продукти без документи са иззети на "Капитан Андреево"
Дата: 13/05, 10:51

КСБ: Инфраструктурата трябва да настигне инвестициите във Варна, а не инвестициите да спрат
Дата: 13/05, 10:47

Владислав Панев от ДБ за мерките срещу поскъпването: Още чиновници в администрацията - това ли ще е големият ефект
Дата: 13/05, 10:46

Напрежение и блокада на пътя при протест срещу ТЕЦ "Бобов дол"
Дата: 13/05, 10:42

Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 10:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия