Ортаци отмъкнаха 320 килограма желязо от завод в Девня


06/11/2014, 19:33

Двама мъже от Ямбол – на 42 и 45 г., са установени като извършители на крупна кражба от склад за едрогабаритни части в района на девненски завод, съобщават от пресцентъра на полицията. Двамата ортаци успели с общи усилия да задигнат 320 килограма различни метални детайли. Сигнал за кражбата е подаден в сряда. Мъжете, единият от които е осъждан, са задържани, а по случая е образувано досъдебно производство.  /"ПЕТЕЛ"

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01

Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58

Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54

Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45

Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия