Автобус полетя в пропаст, 16 души загинаха


08/11/2014, 21:53

В Еквадор автобус е паднал в пропаст, в резултат на което са загинали 16 души, а други 16 са ранени, предаде ТАСС, позовавайки се на местни медии.

Автобусът, който пътувал от град Манта за столицата Кито, паднал в пропаст с дълбочина 300 метра рано сутринта, пише "Пик". 

Местната полиция все още не разполага с точни данни колко точно пътници е имало в транспортното средство в момента на инцидента.

Причините за инцидента се изясняват, предаде "Фокус". /"ПЕТЕЛ"

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кабинетът слага таван на заплатите за част от ръководствата на държавни предприятия и контролни органи
Дата: 24/06, 11:29

"Възраждане" обвини Румен Радев в цинизъм и двуличие
Дата: 24/06, 11:24

18-годишен шофьор е с опасност за живота след сблъсък в дърво
Дата: 24/06, 11:23

КНСБ: Ако в бюджета се предложи държавните служители да плащат сами осигуровките си, ще имаме реакция
Дата: 24/06, 11:11

14 екипажа проведоха четири гонки в седмата ветроходна регата „Fair Play Cup 2026“
Дата: 24/06, 11:091 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия