От януари в София режат кабелите


12/11/2014, 23:16

Сваляне на висящите по фасадите на сградите кабели започва от януари Столичната община, съобщава „24 часа”. По закон кабелните оператори трябва да приберат мрежите си под земята. Тези по фасадите са незаконни. В момента тече проверка по кварталите, като районните администрации описват нарушенията. До седмица те трябва да са готови с данните.До 10 000 лв. глоба за всяко нарушение заплашва кабелните оператори, заяви шефът на дирекция "Общински строителен контрол" арх. Влади Калинов, пише блиц.

При констатирано нарушение фирмите ще имат срок да го отстранят доброволно. Ако не го направят или ако собственикът на мрежата не бъде установен, общината ще я премахне.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортът по телевизията в сряда 24 юни
Дата: 24/06, 05:00

Хороскоп за сряда: Телец - търпение; Лъв - уединение; Везни - отговорности; Стрелец - осъзнаване; Водолей - хаос
Дата: 24/06, 04:30

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 04:20

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 04:00

На 24 юни 1947 г. за първи път е регистриран официално доклад за поява на НЛО
Дата: 24/06, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия