Послания върху ТИР подкрепят Кобрата преди мача с Кличко


13/11/2014, 15:59

снимка: БулФото

"Кобра, с теб сме!", "Ти си шампион! Помни това и успех!", "Ти си най-добрият, покажи им кой е Кобрата!", "България е с теб", "Най-достойният носител на световната титла!", гласят част от надписите върху ТИР, паркиран пред централния вход на Националния стадион „Васил Левски“.  

Пожеланията са събрани в социалните мрежи под хаштагът #СТебСмеКобра. Целта е към тях да бъдат допълнени, колкото се може повече послания и по този начин да се акумулира положителната енергия към българския боксьор.

Всеки фен на претендента за Световната титла Кубрат Пулев от столицата може да напише своето послание върху платнището на ТИР-а. Днес и утре камионът ще бъде паркиран срещу главния вход на Националния стадион “Васил Левски", а в събота ще дефилира из основните улици на София.  /"ПЕТЕЛ"

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кая Калас: Всичко сочи, че Путин не е толкова силен
Дата: 11/05, 20:04

Мъж загина след падане от високо в София
Дата: 11/05, 19:58

Строителният бранш: Варна губи инвестиции заради административен блокаж
Дата: 11/05, 19:55

Германският министър на отбраната: Путин може сам да сложи край на войната, ако иска. Думите му може да са поредна измама
Дата: 11/05, 19:531 Коментар

Уикенд: Продават хижа "Петрохан" и къщата на Калушев на морето
Дата: 11/05, 19:49

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия