Кметът на Загреб Милан Бандич беше пуснат от ареста срещу рекордно висока гаранция. Нейният размер е 15 млн. хърватски куни, което е около 2 млн. долара, предаде STA.
Кметът на хърватската столица е под арест от 19 октомври, когато беше арестуван по обвинения в „извършване на голям брой корупционни престъпления, злоупотреба със служебно положение, търговия с влияние”, пише блиц.
Държавният департамент на САЩ: В момента Украйна печели войната
Дата: 26/06, 22:48
bTV: Арестуваха шефа на ВиК Несебър и заместника му
Дата: 26/06, 22:43
Нови правила за трудовия стаж и мащабни промени в МВР
Дата: 26/06, 22:40
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 22:40