Съдът пусна кмета на Загреб срещу гаранция от 2 млн.долара


19/11/2014, 23:53

Кметът на Загреб Милан Бандич беше пуснат от ареста срещу рекордно висока гаранция. Нейният размер е 15 млн. хърватски куни, което е около 2 млн. долара, предаде STA.

Кметът на хърватската столица е под арест от 19 октомври, когато беше арестуван по обвинения в „извършване на голям брой корупционни престъпления, злоупотреба със служебно положение, търговия с влияние”, пише блиц.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Държавният департамент на САЩ: В момента Украйна печели войната
Дата: 26/06, 22:48

bTV: Арестуваха шефа на ВиК Несебър и заместника му
Дата: 26/06, 22:43

Нови правила за трудовия стаж и мащабни промени в МВР
Дата: 26/06, 22:40

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 22:40

Доклад на Европол: България е транзитна страна за трафик на мигранти от Турция
Дата: 26/06, 22:35

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия