Спират автобусите по бул. "Мария Луиза" във Варна утре преди обед


20/11/2014, 16:54

Във връзка с провеждане на литийно шествие по повод Деня на християнското семейство, в периода от 10.45 часа  до 11.45 часа ще бъде спряно движението по бул. „Мария Луиза“ – в частта от Катедрален храм-паметник „Св. Успение Богородично“ до Община Варна, и по бул. „Сливница“ – в частта от Община Варна до хотел „Черно море“.

В този интервал автобусна линия 148 от ж.к. „Владиславово” посока „Почивка” след сп. „Патриарх Евтимий” ще завива по ул. „Отец Паисий”, на кръстовището с бул. „Цар Освободител”  ще продължи до пл. „Съединение” и с ляв завой ще се включи по маршрута си. В обратна посока, автобусната линия 148 ще се обслужва по утвърденият си маршрут.

Автобусна линия 14 от ж.к. „Владиславово” посока „Почивка” на кръстовището на ул. „Кракра” с бул. „Христо Смирненски” ще продължи по ул. „Ал. Дякович” през ЖП Гара, продължава по бул. „Приморски” до кръстовището с бул. „Княз Борис I” и с десен завой се включва по маршрута си. От сп. „Почивка” ще се обслужва по утвърденият си маршрут.

Автобусна линия 9 и 109 от ЖП гара ще се обслужват по бул „по бул.   „Приморски” до кръстовището с бул. „Княз Борис I” и с десен завой се включват по маршрута си.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Откриха вещи на изчезналата жена от село Ръжена, следите водят обратно към селото
Дата: 07/04, 17:41

Лидерът на Сияние: 22 години едни и същи експерти спъват справедливи присъди
Дата: 07/04, 17:40

КС отхвърли искането на Апелативен съд - Варна, свързано със Сарафов
Дата: 07/04, 17:34

Как се правят здрави нерви?
Дата: 07/04, 17:30

Нетаняху обяви официално, че Израел е атакувал железопътни линии и мостове в Иран
Дата: 07/04, 17:26

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия