Облачно и ветровито време над Черноморието в събота (прогноза на времето)


21/11/2014, 18:12

Времето в Източна България утре ще се задържи облачно и ветровито, на отделни места все още със слаби превалявания. Минималните температури ще са между минус 2° и 3°, в София около 2°.

Облачността постепенно ще се разкъсва, но ще се задържи значителна, почти без валежи. Вятърът от север-северозапад и там ще отслабне.

На Черноморието облачността ще е значителна, с по-съществено намаление на облачността в следобедните часове. Сутринта ще духа силен северен вятър, който през деня ще отслабне. Максималните температури на въздуха 5-7 °, температурата на морската вода е 11-13°. Вълнението на морето е от 2 до 4 бала.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Шофьор остана без книжка и без номера за липса на "Гражданска отговорност", въпреки че има валидна такава
Дата: 13/05, 08:48

Нападнаха и пребиха германски войници от НАТО в Нидерландия
Дата: 13/05, 08:38

Земетресение с магнитуд 4,5 в Северен Иран
Дата: 13/05, 08:37

Трафикът на граничните преходи и пунктове със съседните държави тази сутрин
Дата: 13/05, 08:34

Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 08:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия