Опожариха два автомобила в среднощна София, пострадали няма


28/11/2014, 01:34

Два автомобила изгоряха в софийския квартал „Свобода“, съобщи БЛИЦ. Инцидентът е станал близо до блок 34. Очевидци са видели как пламъците обхващат колите и са подали сигнал в извънредните служби. На място е пристигнал екип на пожарната, който е изгасил пламъците. Вследствие на огъня пострадали няма. На местопроизшествието е пристигнал и екип на полицията. Установяват се обстоятелствата около инцидента. По първоначални данни автомобилите са запалени умишлено. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Израелски дрон удари Южен Ливан ден след сключването на пакта за сигурност
Дата: 27/06, 14:59

Петролен танкер бе ударен от "неидентифициран снаряд" в Ормузкия проток
Дата: 27/06, 14:53

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 14:52

Асен Василев: Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" и да дадат повече пари за майчински и детски?
Дата: 27/06, 14:50

Банка ДСК спира част от услугите си на 29 юни за няколко часа
Дата: 27/06, 14:39

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия