Опожариха два автомобила в среднощна София, пострадали няма


28/11/2014, 01:34

Два автомобила изгоряха в софийския квартал „Свобода“, съобщи БЛИЦ. Инцидентът е станал близо до блок 34. Очевидци са видели как пламъците обхващат колите и са подали сигнал в извънредните служби. На място е пристигнал екип на пожарната, който е изгасил пламъците. Вследствие на огъня пострадали няма. На местопроизшествието е пристигнал и екип на полицията. Установяват се обстоятелствата около инцидента. По първоначални данни автомобилите са запалени умишлено. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Земетресение от 5,4 по Рихтер удари Пакистан
Дата: 27/06, 14:29

Земетресението във Венецуела отне живота на 18-годишен футболист
Дата: 27/06, 14:25

След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Дата: 27/06, 14:20

Шофьор загина при катастрофа по пътя между харманлийските села Иваново и Върбово
Дата: 27/06, 13:59

За първи път жена обиколи Витоша под 5 часа с велосипед
Дата: 27/06, 13:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия