Трусът у нас е с епицентър до София и магнитуд 2,6 по Рихтер


06/12/2014, 21:19

По данни на сеизмологичния институт на БАН земетресението, което бе усетено в столицата е с магнитуд от 2,6. То е било с дълбочина 0,7 км, пише "Блиц". Трусът стана в 20,48 часа.

Все още не се посочва къде точно е епицентърът, но според картата е в района на столицата. /"ПЕТЕЛ"

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Лавров: Москва е готова да преговаря с Киев
Дата: 23/06, 13:47

Административен съд – Варна остави без разглеждане жалбата на организатора на „Парад на гордостта“
Дата: 23/06, 13:31

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 13:30

Бизнесът: Майките трябва да получават 100% обезщетение, ако се върнат по-рано на работа
Дата: 23/06, 13:27

Условни присъди за бивш шеф на "Градски транспорт" - Варна и шеф на надзорна фирма за опит за измама за над 230 000 лева
Дата: 23/06, 13:251 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия