Вратарят на Спартак 1918 Филип Димитров се завърна в Ботев (Пд) и вече тренира с отбора. Очаква се Димитров да получи шанс от спортно-техническия щаб на "канарчетата" и да започне зимна подготовка с тима, който временно е воден от Петър Пенчев.
„Договорът ми под наем в Спартак изтече и в момента съм в Пловдив. Тренирам с отбора и само времето ще покаже дали ще остана в отбора“, каза Димитров.
Той е роден на 13.04.1995 г. в Благоевград. Започва да тренира с първия отбор на "орлетата" едва 15-годишен, а през пролетта на 2012-а изкарва пробен период в английския Блекбърн, който по това време се състезава във Висшата лига. Ботев (Пд) го привлича през зимата на 2013-а.
Лекар от болница "Александровска" обяви гладна стачка
Дата: 26/06, 15:46
БНБ: Икономическият растеж се забавя, инфлацията ускорява до 5,9% в края на 2026 г.
Дата: 26/06, 15:38
ЕК започва антимонополно разследване срещу фармацевтична компания
Дата: 26/06, 15:30
Бус гори до Мол Варна
Дата: 26/06, 15:24