Вижте къде поляк скри 138 000 евро, но български митничари го хванаха


10/12/2014, 13:03

Митничарите на ГКПП Дунав мост 2 заловиха поляк със 138 000 евро в ботушите, съобщиха от агенция "Митници".

Чужденецът е хванат в нощта срещу сряда при проверка на излизащ от страната лек автомобил "Ауди А6", в който пътували двама полски граждани. При проверката митничарите открили в кожените ботуши на шофьора три пачки банкноти от по 500 евро.

Откритата валута не е била декларирана и пред инспекторите поляците заявили, че не пренасят нищо, пише Труд.

Валутата е иззета от разследващ митнически инспектор. Образувано е досъдебно производство.

Разследването продължава под надзора на Окръжната прокуратура във Видин.

 

фото: Агенция Митници

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



МУ-Варна отбелязва 65 години с нестандартна щафета по вода
Дата: 26/06, 11:42

Борисов има "нов Цветанов" и "дясна ръка"
Дата: 26/06, 11:35

ЕК предлага удължаване с още една година на статута на закрила за украинските бежанци в ЕС
Дата: 26/06, 11:34

Парламентът направи промени в състава на постоянни парламентарни комисии
Дата: 26/06, 11:31

Оставиха в ареста шофьора, обвинен за катастрофата в Свети Влас, при която загина украинско момиче
Дата: 26/06, 11:27

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия