Вижте къде поляк скри 138 000 евро, но български митничари го хванаха


10/12/2014, 13:03

Митничарите на ГКПП Дунав мост 2 заловиха поляк със 138 000 евро в ботушите, съобщиха от агенция "Митници".

Чужденецът е хванат в нощта срещу сряда при проверка на излизащ от страната лек автомобил "Ауди А6", в който пътували двама полски граждани. При проверката митничарите открили в кожените ботуши на шофьора три пачки банкноти от по 500 евро.

Откритата валута не е била декларирана и пред инспекторите поляците заявили, че не пренасят нищо, пише Труд.

Валутата е иззета от разследващ митнически инспектор. Образувано е досъдебно производство.

Разследването продължава под надзора на Окръжната прокуратура във Видин.

 

фото: Агенция Митници

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



МТСП ще финансира 47 проекта за достъпна жилищна среда за хора с увреждания
Дата: 26/06, 11:11

"Това е смела постъпка! Това е правилно!": Патриарх Даниил одобри намерението на Румен Радев за отмяна на санкциите срещу патриарх Кирил
Дата: 26/06, 11:05

40 000 нарушения за превишена скорост за 2 месеца във Варненско
Дата: 26/06, 11:02

25 души са арестувани при акцията във Варна, петима от тях са общински служители
Дата: 26/06, 11:01

Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Дата: 26/06, 10:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия