В момента: Полицията отцепи жилищен блок в София заради граната!


17/12/2014, 10:57

Полицията отцепи блок в столичния квартал "Младост"-2, където е открита стара ръждясала граната. Тя е оставена на 8-ия етаж пред вратата на апартамент. Стопанката на жилището е алармирала в полиция, че има предмет, приличащ на граната.

Всички обитатели на сградата са евакуирани, алармираха в блиц очевидци. От СДВР потвърдиха пред БЛИЦ, че полицията е установила граната в блока. За нея ще бъдат информирани военните, които трябва да вземат и унищожат открития боеприпас.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Шофьорът на тира, причинил катастрофата с три жертви вчера, е с 20 наказания за нарушения
Дата: 25/06, 12:40

Към момента няма данни за пострадали българи след земетресенията във Венецуела
Дата: 25/06, 12:32

Цигарите поскъпват от август
Дата: 25/06, 12:23

Нов скандал между България и РСМ: Изтече документ с дипломатическа информация
Дата: 25/06, 12:211 Коментар

Няма потвърждение за спукана гума на тира, причинил катастрофата с три жертви по "Тракия" вчера
Дата: 25/06, 12:091 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия